مردی با ورق کارتن پلاست رنگی در جنگل آمازون کلبه ساخت

پس از خشک شدن، لاک یک مانع محافظ و ضد آب بر روی ورق کارتن پلاست رنگی شما ایجاد می کند که از آن در برابر هرگونه مشکل آب محافظت می کند.

اکثر محصولات محبوب لاک در بازار با روکش براق یا مات نیز در دسترس هستند که به شما این امکان را می دهد تا سطح لاک را با هر رنگی که ممکن است روی مقوای خود استفاده کرده اید مطابقت دهید.

ما به شدت توصیه می کنیم که همیشه برچسب مهر و موم خاصی را که قصد دارید برای ضد آب کردن مقوای خود استفاده کنید، بررسی کنید.

فرمول های مختلف ممکن است برای عملکرد بهینه به روش کاربردی کمی متفاوت نیاز داشته باشند، بنابراین همیشه دستورالعمل های کاربردی خاص محصول خود را بررسی کنید.

علاوه بر این، برخی از سیلرها ممکن است به دو لایه نیاز داشته باشند تا بتوانند با یک لایه روی مقوای شما محافظت کامل از آب را ارائه دهند که فقط مقاومت اولیه در برابر آب را ارائه می دهد.

بسته به اینکه دقیقاً به چه چیزی نیاز دارید، مقاومت در برابر آب ساده ممکن است بتواند کار را انجام دهد، اما داشتن مقوای کاملاً ضد آب عامل مهمی برای برخی موارد استفاده خواهد بود.

اگرچه اسپری سیلر لاک به اندازه برخی از روش های رایج دیگر برای مقواهای ضد آب محبوب نیست، اما احتمالاً بهترین گزینه برای اکثر مبتدیان است.

بیشتر سیل‌های لاک پس از خشک شدن مقوای شما با کمترین مشکلات در طول فرآیند استفاده به دلیل پاشش، محافظت ضد آب جامد را برای مقوا ارائه می‌دهند.

خوشبختانه، حتی یک اسپری مهر و موم لاک مناسب، بسیار مقرون به صرفه است، بنابراین اکثر خوانندگان ما باید بتوانند بدون اینکه مشکلی با بودجه خود داشته باشند.

یکی را به مجموعه خود اضافه کنند. لطفاً به حجم اسپری سیلری که سفارش می‌دهید توجه داشته باشید، زیرا بسیاری از خوانندگان ما اگر فقط به پوشاندن یک تکه مقوای کوچک نیاز داشته باشند.

با مقدار بسیار کمی سیلر مشکلی ندارند. این می تواند با استفاده از یک قوطی کوچک درزگیر به جای مخازن بزرگتر، بودجه شما را حتی پایین تر نگه دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.