مزایده فروش پودر لباسشویی مخصوص رونالدو در جمعه سیاه

پودر لباسشویی سپید 3

بسیاری از مصرف کنندگان به همان اندازه که به نوشیدنی گازدار مورد علاقه خود وفادار هستند به نوع مواد شوینده لباسشویی که استفاده می کنند نیز وفادار هستند.

برخی فقط نوعی شوینده را برای لباسشویی می خرند که خانواده آنها همیشه از آن استفاده می کرده است و برخی دیگر آنچه را که در فروش است خریداری می کنند. وقتی صحبت از مواد شوینده لباس می شود، مصرف کنندگان بیشتر نگران توانایی یک شوینده برای پاک کردن لکه ها و روشن نگه داشتن رنگ ها هستند.

تفاوت بین صابون و مواد شوینده
صابون های لباسشویی و مواد شوینده متفاوت هستند صابون های لباسشویی گزینه های طبیعی تری برای استفاده در لباسشویی هستند زیرا از اسیدهای چرب ساخته شده اند.

شوینده ها محصولات مصنوعی ساخته شده با سورفکتانت ها (که به به دام انداختن و حذف کثیفی روی لباس کمک می کنند) هستند. همانطور که صابون ها برای محیط زیست مفید هستند، ممکن است به اندازه مواد شوینده در تمیز کردن لباس ها موثر نباشند.

انواع مواد شوینده لباسشویی
شوینده های لباسشویی همه منظوره در سه طبقه بندی مایع، پودری یا تک دوز موجود هستند.

اما، پنج نوع شوینده وجود دارد همه اشکال شوینده لباس‌ها لباس‌ها را به خوبی تمیز می‌کنند و برای HE (با راندمان بالا) یا واشرهای استاندارد با بار جلو و بار بالا مناسب هستند (اما برای اینکه بتوانید شوینده HE را انتخاب کنید باید بدانید که آیا ماشین لباسشویی شما HE است یا خیر).

در ادامه بخوانید تا بدانید که پنج نوع اصلی مواد شوینده چیست و چگونه می توانید بهترین شوینده را برای نیازهای خود انتخاب کنید.

شوینده های مایع
شوینده های مایع به ویژه بر روی لکه های چرب و روغنی موثر هستند و می توانند به راحتی به عنوان یک پیش تصفیه کننده برای از بین بردن لکه استفاده شوند.

رایج ترین مشکل استفاده از مواد شوینده مایع، استفاده بیش از حد در هر بار یا مصرف بیش از حد است اما، ساده ترین راه برای اصلاح این است که ابزار اندازه گیری خود را تغییر دهید.

مواد شوینده پودری
استفاده از مواد شوینده پودری معمولاً در هر بار هزینه کمتری دارد این نوع شوینده بیشتر روی لکه های گلی و کثیفی های روی زمین موثر است.

اگر آب بسیار سرد داشته باشید یا فقط از آب سرد برای شستشو استفاده کنید، شوینده های پودری می توانند مشکل ساز شوند زیرا ممکن است کاملا حل نشوند. یک ترفند عالی برای مبارزه با این، استفاده از یک شیشه سنگ تراشی بزرگ است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.