پیچ جوش گام الکتریک محکم ترین و ایمن ترین پیچ در ساختمان معرفی شد

این مقاله مجموعه ای از مطالعات مکانیکی و خوردگی در مورد پیچ جوش گام الکتریک از نمونه اولیه پین و پیچ ساخته شده از آهن خالص جوش داده شده با اصطکاک و فولاد ضد زنگ نوع 316L را با هدف ارزیابی کاربرد پیچ های استخوانی تا حدی قابل جابجایی گزارش می کند.

نتایج نشان داد که پین دارای مقاومت خمشی، کششی و پیچشی به ترتیب  مگاپاسکال است. پین با نرخ متوسط کاهش وزن  گرم در سانتی متر2 روز1 تجزیه شد و یون آهن را با غلظت متوسط  آزاد کرد. تغییر شکل پلاستیک ناشی از پیچش، نرخ خوردگی پین را از میلی متر در سال افزایش داد.

حداکثر بار خروجی نمونه های اولیه پیچ 3800 نیوتن با قدرت شکست محاسبه شده توسط بار برشی برابر با 22.2 کیلونیوتن بود که بالاتر از استحکام استخوان قشر مغز است. تجزیه و تحلیل دقیق سلول های خونی موش صحرایی طی 60 روز از کاشت پین نشان دهنده پاسخ طبیعی با نسبت نوتروفیل ذلنفوسیت کم 0.3-0.5 بود.

پیچ

غلظت یون آهن در خون موش صحرایی از 55 به 61 پی پی ام افزایش یافت، بدون اینکه تاثیری بر مرحله بهبودی و بهبود بافت داشته باشد. ارزیابی بافت شناسی حضور سلول های ماکروفاژ را به عنوان یک پاسخ طبیعی به ذرات آهن آزاد شده در اطراف بخش آهن پین تایید کرد.

ما از کوکی‌ها استفاده می‌کنیم تا مطمئن شویم که وب‌سایت ما به درستی کار می‌کند، و همچنین از برخی کوکی‌های «اختیاری» برای شخصی‌سازی محتوا و تبلیغات، ارائه ویژگی‌های رسانه‌های اجتماعی و تجزیه و تحلیل نحوه استفاده مردم از سایت ما استفاده می‌کنیم.

با پذیرش برخی یا همه کوکی‌های اختیاری، با پردازش داده‌های شخصی خود، از جمله انتقال به اشخاص ثالث، موافقت می‌کنید، برخی در کشورهای خارج از منطقه اقتصادی اروپا که استانداردهای حفاظت از داده‌های مشابه کشور محل زندگی شما را ارائه نمی‌دهند.

می‌توانید با کلیک بر روی «مدیریت تنظیمات» تصمیم بگیرید که کدام کوکی‌های اختیاری را بپذیرید، جایی که می‌توانید اطلاعات بیشتری درباره نحوه پردازش داده‌های شخصی خود بیابید. اطلاعات بیشتر را می توان در سیاست حفظ حریم خصوصی ما یافت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.